|
|
|
|
 |
ody42
2009-05-12 17:57:18
|
300
|
| Szerintem tüzel. Mi nem vártuk meg a lánycicánkkal, úgyhogy konkrétat nem tudok mondani, de leírások alapján ilyesmi jele van a tüzelésnek. Ne is engedd ki, ha egy mód van rá, pince, vagy lakás. (Bár érdemes tudni, hogy már vemhesült cicákon is végeznek ivartalanítást, bár nyilván ennek abortusz szaga van, de ez még mindig "humánusabb", mint a sok kóborka az utcán, szerintem legalábbis.) |
|
 |
Törölt nick
2009-05-12 17:54:01
|
299
|
Gondolom, macskája válogatja, de az egyik nőstényünk elég egyértelműen adta tudtunkra, hogy tüzel. Lelapult a földre, félrecsapta (tekergette) a farkát, s a levegőbe nyomta a seggét. Nem beszélve a "bagzó macska" hangokról. Ezt nem lehetett félreérteni :-)
Tartsd rajta a szemed, mielőtt még talál egy kandúrt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-12 17:45:23
|
296
|
Egy másik kérdés: honnan tudom legbiztosabban, hogy a macskám tüzel-e? Mert most lehet hogy azt csinálja. Állandóan félrecsapja a farkát, gyakran nyalogatja "ott" és folyton halk morgó hangot ad, amit eddig soha nem csinált. Folyton fel-alá járkál a lakásban és ki akar menni. Csak én nem hagyom neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|