|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-12 17:41:55
|
295
|
| De az nem valami "rákgyógyszer"??? |
|
A hozzászólás:
 |
lecki
2009-05-12 16:38:39
|
294
|
| Én megpróbálnám még a Culevit humángyógyszert. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-09 12:47:21
|
286
|
Ma voltunk megint orvosnál. A szeme javult, de a hasán lévő duzzanatok nem. A doki azt javasolta, hogy fojtassuk az injekciós gyulladáscsökkentős kezelést. Ha sokáig nem lesz javulás, akkor lehet hogy el kell távolítani az egészet. Csak még túl kicsi hozzá. Túl kicsi a teste, ahhoz képest amennyit le kéne róla faragni. Úgyhogy egy darabig hordhatom hetente kétszer orvoshoz. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|