Keresés

Részletes keresés

lecki Creative Commons License 2009-05-12 16:38:39 294
Én megpróbálnám még a Culevit humángyógyszert.
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-09 15:15:53 287
:-(
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-05-09 12:47:21 286
Ma voltunk megint orvosnál.
A szeme javult, de a hasán lévő duzzanatok nem. A doki azt javasolta, hogy fojtassuk az injekciós gyulladáscsökkentős kezelést. Ha sokáig nem lesz javulás, akkor lehet hogy el kell távolítani az egészet. Csak még túl kicsi hozzá. Túl kicsi a teste, ahhoz képest amennyit le kéne róla faragni.
Úgyhogy egy darabig hordhatom hetente kétszer orvoshoz. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!