|
|
|
|
 |
zsazska
2009-05-07 06:18:25
|
3387
|
Előző hsz-hez képek Bigbenről   |
|
A hozzászólás:
 |
zsazska
2009-05-07 06:16:07
|
3386
|
Sziasztok!
Szeretném a figyelmetekbe ajánlani Bigbent, a péceli gyepiről mentett staffi keverék kant. Egyedüli kutyaként megállná a helyét egy megfelelően körülkerített kertes háznál. Emberekkel nagyon barátságos, de más állatok közelébe nem ajánlom. Érdeklődni lehet a balassafamily@t-online.hu e.mail címen, vagy az itt található elérhetőségek bármelyikén: Anubis Kisállatpanzió |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|