Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
saintpaulia Creative Commons License 2009-05-04 18:38:03 25

Sziasztok!

 

Ellenkező véleményen kell, hogy legyek sajnos. Mindenkit lebeszélnék a Gyuti duóról (Oláh György és társai).

 

Nálam egyetlen egy darabot sem sikerült hibátlanul elkésziteniuk. Alaphibákról van szó, pld. fogantyúk miatt két egymás melletti szekrényajtót egyszerre nem lehet kinyitni, szekrény alja súrolta a parkettát (nem kicsit!), a két szekrényszárny között óriási volt a rés, belátni a szekrénybe, összekarcolták a parkettát, leverték a falat ... stb.

 

És nem utolsó sorban: az átvett pénzről sem számlát, sem átvételi elismervényt nem akart adni.

 

Üdv.

Kata

Előzmény:
asztalosvagyok Creative Commons License 2009-04-01 15:06:17 21
Sziasztok!
Nyugodt lelkiismerettel tudom ajánlani: http://gyutiduo.uw.hu/
Üdv,
Bea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!