|
|
|
|
 |
toreki
2009-06-03 17:57:01
|
1331
|
Kedves "Szomszédok"!
Azoknak szólt a "tahó" jelző, akik rendszeresen a bringasávon parkolnak, és amikor rájuk szólok, hogy a túloldalon üres a parkoló, akkor meg vannak sértődve. Ugyanis a brigasáv mellett úgy is meg lehet állni (bár tilos), hogy a még busz is elfér a kocsi másik oldalán.
Egyébként úgy kell reklamálni, hogy a tilosban parkoláson kívül a közúti veszélyeztetést is megvalósítják, ami halálos baleset esetén 5-10 évi szabadságvesztéssel jutalmazható.
Eddig egyetlen bútorszállító sem volt a bringasávra parkollók között, mert ők felállnak a járdára a kapu elé.
Én meg beszólás helyett feljelenteni fogok. Jobb lesz így? Nem lehetne inkább figyelembe venni mások érdekeit is?
Egyébként lehetne javasolni az önkormányzatnak, hogy tegyen parkolót az út szélére, mellé a bringasávot, majd a forgami sávot.
Üdvözlettel
toreki
|
|
A hozzászólás:
 |
Marcipáncicc
2009-05-04 16:35:50
|
1302
|
de, szerintem mi lennénk: "a Röppentyű 73 tahó lakói". eddig a bringások miatt nem álltam meg a bringaúton 5 percre sem, de lehet ezentúl megfogok... :SS (amúgy megnézném hány bringás segítene mondjuk az út másik oldaláról felcipelni bútorokat vagy egyebeket, vagy csak hogy simán a bútorszállító hogyan küldené el az embert a pékbe egy ilyen ötletnél...) |
|
Előzmény:
 |
sipkovax
2009-04-26 08:44:19
|
1298
|
Csak nem minket anyáztak itt...?
http://criticalmass.hu/blogbejegyzes/20080201/minden-keruletbol-kell-bringas-szombaton
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|