|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-05-04 17:15:06
|
267
|
| Mondjuk ezek nem a legjobb képek róla, de ezek voltak a legújabbak. Nagyon érdekes színe van. A füle mögött teljesen barnás. Az álla alatt és a hasán fehér szőrszálak is vannak. Ha valaki jobban megnézi a teste sem az a klasszikus szürke cirmos. Ezek szerint Neked is feltűnt. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-04 16:05:02
|
265
|
| Lehet, hogy csak a fotó, vagy az én szemem, de van benne valami barnás beütés, vagy szürke cirmos? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-05-04 15:03:16
|
262
|
Ma reggel voltunk az állatorvosnál. Megvizsgálták. Állítólag az emlőmirigyei túlműködnek és be is vannak egy kicsit gyulladva, ezért vannak a hasán a duzzanatok. A doki szerint ez ivaréréskor elő szokott fordulni. Kapott gyulladáscsökkentő injekciót. Meg a szemére szemcseppet, mert az is néha gyulladt szokott lenni és folyik is. Pár nap múlva megyünk vissza kontrollra. Azért örülök, hogy nincs semmi komoly baja ennek a kis szarosnak. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|