|
|
|
|
 |
lecki
2009-05-05 08:30:26
|
269
|
Nagyon örülök ennek a hírnek, hogy a cicusnak nincs komolyabb baja. Nem kivánom senkinek sem azt, amit mi a mi rákos cicánkkal végigcsináltunk (operacíó, egyik a másik után, aztán már nem vállalták az op-t, élethosszabbítgatás speciális rák elleni vízzel, tablettákkal stb., ezzel megért még 3 évet.).
Éljen még a cicuskád nagyon sokáig! |
|
 |
Törölt nick
2009-05-04 16:05:02
|
265
|
| Lehet, hogy csak a fotó, vagy az én szemem, de van benne valami barnás beütés, vagy szürke cirmos? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-05-04 15:03:16
|
262
|
Ma reggel voltunk az állatorvosnál. Megvizsgálták. Állítólag az emlőmirigyei túlműködnek és be is vannak egy kicsit gyulladva, ezért vannak a hasán a duzzanatok. A doki szerint ez ivaréréskor elő szokott fordulni. Kapott gyulladáscsökkentő injekciót. Meg a szemére szemcseppet, mert az is néha gyulladt szokott lenni és folyik is. Pár nap múlva megyünk vissza kontrollra. Azért örülök, hogy nincs semmi komoly baja ennek a kis szarosnak. :) |
|
Előzmény:
 |
lecki
2009-04-30 17:20:59
|
248
|
Ajánlom a gyors állatorvosnál való megjelenést.
Nálunk is így kezdödött egy cicusnál, rákos volt. Azonnali operálás, valamint az összes emlö eltávolítása a megoldás. Ha csak a daganatot távolítják el, akkor az áttételezödik a többi emlöre is, s a cicát garantáltan nem lehet már megmenteni. Tudom, miröl beszélek, részem volt sajnos benne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|