Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 17:32:40 252
Nem, nem. Ez nem az én cicám. Csak megtetszett, mert olyan cuki. Mindjárt teszek fel képet az enyémről is.
A hozzászólás:
ody42 Creative Commons License 2009-04-30 17:26:40 250
Hát te eddig miért titkoltad, h. egy ilyen kis csoda tricolorod van :) Viszont ez egyben lehet válasz is a problémáira, mert a tricolorok nagyon érzékenyek, mimózák, úgyhogy valószínű, h. a korai hányattatások miatt olyan nagyon félős, és vannak szobatisztasági gondjai.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 16:31:05 244

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!