|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-04-30 17:32:40
|
252
|
| Nem, nem. Ez nem az én cicám. Csak megtetszett, mert olyan cuki. Mindjárt teszek fel képet az enyémről is. |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2009-04-30 17:26:40
|
250
|
| Hát te eddig miért titkoltad, h. egy ilyen kis csoda tricolorod van :) Viszont ez egyben lehet válasz is a problémáira, mert a tricolorok nagyon érzékenyek, mimózák, úgyhogy valószínű, h. a korai hányattatások miatt olyan nagyon félős, és vannak szobatisztasági gondjai. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|