Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 17:37:03 254
Diploma megvan, PhD fokozat rövidesen meg lesz (ha minden jól megy).
A 40 éves munkaviszony még várattat magára. Ezek szerint egyenes úton haladok ahhoz, hogy addigra nekem is 18 macskám legyen. :)
A hozzászólás:
lecki Creative Commons License 2009-04-30 17:16:22 245

 

Ahhoz az kell, hogy rendelkezz egy diplomával, majd 40 éves munkaviszonnyal, s majd a nyúgdíj után is dolgozz még,(nem az állam nyakán élve, hanem szabadúszóként) azért, hogy a mások által legyilkolni kivánt állatokat meg tudd menteni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 16:07:26 242
Ejha! Ha nekem lenne évente fél milló Ft félreraknivalóm, lehet nálam se lenne gond a 18 macska! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!