|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-04-30 17:37:03
|
254
|
Diploma megvan, PhD fokozat rövidesen meg lesz (ha minden jól megy). A 40 éves munkaviszony még várattat magára. Ezek szerint egyenes úton haladok ahhoz, hogy addigra nekem is 18 macskám legyen. :) |
|
A hozzászólás:
 |
lecki
2009-04-30 17:16:22
|
245
|
Ahhoz az kell, hogy rendelkezz egy diplomával, majd 40 éves munkaviszonnyal, s majd a nyúgdíj után is dolgozz még,(nem az állam nyakán élve, hanem szabadúszóként) azért, hogy a mások által legyilkolni kivánt állatokat meg tudd menteni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-04-30 16:07:26
|
242
|
| Ejha! Ha nekem lenne évente fél milló Ft félreraknivalóm, lehet nálam se lenne gond a 18 macska! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|