|
|
|
|
 |
lecki
2009-04-30 17:18:07
|
246
|
A szomszédtól azt várnám el, hogy etesse úgy a macskáját, hogy annak ne máshol kelljen táplálék után néznie. Érdekes módon az én macskáim nem esznek máshol soha-semmit. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-04-30 16:05:49
|
241
|
De mit vársz a szomszédtól? Hogy zárja be a macskáját? Zavard el, ha oda jár hozzátok. Vagy csak ne engedd oda etetéskor! Ezért én nem a szomszédra haragudnék, hanem a dögére. |
|
Előzmény:
 |
lecki
2009-04-30 15:32:25
|
235
|
A szomszédom nem szólhat egy árva szót sem, mert az ö macskája is hozzánk jár táplálkozni, s ö ezt szemrebbenés nélkül elnézi, a pofátlan alak.
A mi cicáink meg vagy nálunk vannak a nagy udvaron, vagy a házunk mögötti rétekre, erdöbe járnak vadászni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|