Keresés

Részletes keresés

lecki Creative Commons License 2009-04-30 17:18:07 246

 

A szomszédtól azt várnám el, hogy etesse úgy a macskáját, hogy annak ne máshol kelljen táplálék után néznie. Érdekes módon az én macskáim nem esznek máshol soha-semmit.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 16:05:49 241
De mit vársz a szomszédtól? Hogy zárja be a macskáját?
Zavard el, ha oda jár hozzátok. Vagy csak ne engedd oda etetéskor! Ezért én nem a szomszédra haragudnék, hanem a dögére.
Előzmény:
lecki Creative Commons License 2009-04-30 15:32:25 235

 

A szomszédom nem szólhat egy árva szót sem, mert az ö macskája is hozzánk jár táplálkozni, s ö ezt szemrebbenés nélkül elnézi, a pofátlan alak.

A mi cicáink meg vagy nálunk vannak a nagy udvaron, vagy a házunk mögötti rétekre, erdöbe járnak vadászni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!