Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lakos Creative Commons License 2009-04-30 15:49:54 756
Hello

Valaki a Józsefváros topicban azon gondolkodi, hogy za Orczy fórumban vegyen.e lakást.
A többit rád bízom...:)
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2009-03-08 10:16:28 755
Na persze jut eszembe, viszont a Csobáncon kívül mást nem tudok, aki az egyik lakás nappalijába vezeti be a másik fürdőszobájának a szellőzőcsövét... a fölöttem levő lakásban úgy láttam, hogy nincs is ott, hogy miért pont engem szerencséltetett...:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!