Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-04-30 16:05:49 241
De mit vársz a szomszédtól? Hogy zárja be a macskáját?
Zavard el, ha oda jár hozzátok. Vagy csak ne engedd oda etetéskor! Ezért én nem a szomszédra haragudnék, hanem a dögére.
A hozzászólás:
lecki Creative Commons License 2009-04-30 15:32:25 235

 

A szomszédom nem szólhat egy árva szót sem, mert az ö macskája is hozzánk jár táplálkozni, s ö ezt szemrebbenés nélkül elnézi, a pofátlan alak.

A mi cicáink meg vagy nálunk vannak a nagy udvaron, vagy a házunk mögötti rétekre, erdöbe járnak vadászni.

Előzmény:
nyílméregbéka Creative Commons License 2009-04-28 18:29:39 195
És a szomszédok mit szólnak a sok macsekhoz? Én a munkahelyemen kezdtem el patronálni a macskákat, de amikor elszaporodtak, akkor a szomszéd nagyon nagy botrányt csapott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!