|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-04-29 17:37:04
|
232
|
Nem tudom... nekem az is olyan furcsa, hogy kavicsot a kukába dobunk. Főleg, azért mert amennyire tudom, szelektíven gyűjtöm a szemetet. Persze, ahol ez nem megoldható, vagy mondjuk ha valaki nem kertes házban lakik, ott nincs más megoldás, mint a wc, vagy a szemét. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-04-29 17:17:15
|
228
|
Ismerős szobamacskákat megtanított erre. Az ülőkét felhajtották, s a macsek úgy használta a wc-t.
Miért nem a kukába dobod az almot? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-04-29 17:12:37
|
227
|
Hát ez az! Ha este kirakom neki frissen, reggelre úgy elázik, hogy többet kéne kivennem, mint ami a tálcán maradna.Ezért inkább hagyom és 3 naponta kidobom az egészet. A wc-ben lehúzni nem tudom mennyire higiénikus. Már hallottam mástól is hogy oda dobja. Én ettől egy kicsit idegenkedem. Olyan mintha oda járnék, ahova a macska. Ettől a tudattól nem szívesen ülnék rá utána. Persze van aki direkt arra tanítja a macskát, hogy wc peremére ugorjon fel és ott egyensúlyozva potyogasson bele. Láttam egy-két ilyen videót, elég vicces látvány. :) Másrészt az alom ilyen apró kavicsokból van. Még eldugítaná a lefolyót! Egyelőre én is gyűjtöm a kert végében egy kupacban. Trágyának nem tudom mennyire jó a macska terméke. Legalább arra jó, hogy az idegen macskák érzik, hogy van itt rajtuk kívül más is. Lehet, hogy kis kupacokban kellene mindenhova raknom a szagos alomból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|