|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-04-29 17:17:15
|
228
|
Ismerős szobamacskákat megtanított erre. Az ülőkét felhajtották, s a macsek úgy használta a wc-t.
Miért nem a kukába dobod az almot? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-04-29 17:12:37
|
227
|
Hát ez az! Ha este kirakom neki frissen, reggelre úgy elázik, hogy többet kéne kivennem, mint ami a tálcán maradna.Ezért inkább hagyom és 3 naponta kidobom az egészet. A wc-ben lehúzni nem tudom mennyire higiénikus. Már hallottam mástól is hogy oda dobja. Én ettől egy kicsit idegenkedem. Olyan mintha oda járnék, ahova a macska. Ettől a tudattól nem szívesen ülnék rá utána. Persze van aki direkt arra tanítja a macskát, hogy wc peremére ugorjon fel és ott egyensúlyozva potyogasson bele. Láttam egy-két ilyen videót, elég vicces látvány. :) Másrészt az alom ilyen apró kavicsokból van. Még eldugítaná a lefolyót! Egyelőre én is gyűjtöm a kert végében egy kupacban. Trágyának nem tudom mennyire jó a macska terméke. Legalább arra jó, hogy az idegen macskák érzik, hogy van itt rajtuk kívül más is. Lehet, hogy kis kupacokban kellene mindenhova raknom a szagos alomból. |
|
Előzmény:
 |
nyílméregbéka
2009-04-29 11:06:56
|
221
|
Amikor az én macskám még kicsi volt, akkor olyan volt az alom, hogy a ahova pisilt, azon a részen összeállt egy csomóba az alom, lapáttal ki lehetett venni, mint a kakit. Ez nagyon gazdaságos volt, lehúztam a vécén, a többi maradhatott napokig.
Most, mikor itt volt a vendég macska, már én is azt tapasztaltam, hogy elázik az egész alom, ki kell az egészet dobni. Elég költséges mulatság volt. Egyábként én a komposztra dobtam, ahová a fűkaszálékot gyüjtöm, jó lesz trágyának pár év mulva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|