|
|
|
|
 |
lecki
2009-04-30 15:54:09
|
239
|
A nyári rövid ször nem nöl meg, hanem kipotyog, s helyette nö a sürü, hosszabb.
(Nem tudok hosszú ö-ket, meg ü-ket írni, mert német tasztatúrán írok.) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-04-29 10:19:59
|
220
|
Ősszel is? Na nem már! :( Azt hittem, hogy olyankor a nyári rövidebb bundájukat növesztik meg télire. |
|
Előzmény:
 |
lecki
2009-04-28 18:25:21
|
193
|
A cicák tavasszal és összel váltják a bundájukat.
Ilyenkor nem kellemes a lakásban a macskaször. Van erre megoldás, szerintem úgy a cicusnak, mint a gazdának tetszik. Venni kell egy erre a célra feltalált kefét, s a cicus bundjáját naponta át kell kefélni. Így a ször a kefében, és nem a lakásban lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|