Keresés

Részletes keresés

lecki Creative Commons License 2009-04-30 15:35:22 236

 

A 18 az bizony sok, de még ezen kivül 2 kosztosom is van, mert a szomszéd gazdik nem túlozzák el az etetést.

Mit tehetek, nem visz rá a lelkiismeretem, hogy én is azt tegyem velük, amit a volt gazdijuk, azok a mocskok!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-04-28 18:44:15 196

18...? Nem sok az?

Előzmény:
lecki Creative Commons License 2009-04-28 18:21:21 192

 

Valahogy nem értem én a "becsinálási" kérdést.

Nekem van 18 cicám. Nem én akartam, a haláltól, a legyilkolástól mentettem meg öket. A pincében és a garázsban laknak (36 m² + 36 ²), de nagy elöszeretettel járnak be a lakásba is, ha nyugodtan akarnak aludni.

Ezért ott is van cica-wc, 4 db. Nálam soha, egyetlen cicus sem piszkított csak úgy oda valahova, függetlenül a korától. Ehhez persze az kell, hogy az almot naponta minimum kétszer meg kell a szennyezödéstöl tisztítani, mert kényesek ám, nem szeretnek belepiszkított alomra járni.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!