|
|
|
|
 |
lecki
2009-04-30 15:35:22
|
236
|
A 18 az bizony sok, de még ezen kivül 2 kosztosom is van, mert a szomszéd gazdik nem túlozzák el az etetést.
Mit tehetek, nem visz rá a lelkiismeretem, hogy én is azt tegyem velük, amit a volt gazdijuk, azok a mocskok! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
lecki
2009-04-28 18:21:21
|
192
|
Valahogy nem értem én a "becsinálási" kérdést.
Nekem van 18 cicám. Nem én akartam, a haláltól, a legyilkolástól mentettem meg öket. A pincében és a garázsban laknak (36 m² + 36 ²), de nagy elöszeretettel járnak be a lakásba is, ha nyugodtan akarnak aludni.
Ezért ott is van cica-wc, 4 db. Nálam soha, egyetlen cicus sem piszkított csak úgy oda valahova, függetlenül a korától. Ehhez persze az kell, hogy az almot naponta minimum kétszer meg kell a szennyezödéstöl tisztítani, mert kényesek ám, nem szeretnek belepiszkított alomra járni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|