Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fineszedző Creative Commons License 2009-04-25 14:47:39 3150
Az AFM semmilyen közös tulajdont sem adott bérbe.
A Véső Ház Kft. adta esetleg jogszerűen! bérbe a parkolóhelyeit, amelyek a tulajdonában vannak. Nem osztatlan közös tulajdon! Nincsen a házban osztatlan tulajdonban se garázs, se tároló (kivéve persze a kukatárolókat, elektromos helyiséget, kazánházat stb.).
Az OC is valószínűleg a tulajdonostól bérli. (AFM-től biztos nem.)

Itt van az AFM a Turbina utcában a Róbert Károly körút túloldalán. Tessék bemenni, megkérdezni, ha ilyen feltételezéseitek vannak.

Kgm, egy vázlatrajzot dobjál fel, hová épüljön a biciklitároló.
Előzmény:
fenyőbútorasztalos Creative Commons License 2009-04-25 13:59:07 3149
"az afm bérbeadta a garázsok egy részét és ezáltal idegenek járkál(hat)nak be a házba."

Jól olvasom? Bérbe adta külsősöknek a TI közös osztatlan tulajdonotokat képező garázsokat? Amennyiben a garázsok/beállók nem rendelkeznek hrsz-szel, ehhez bizony NEM VOLT JOGA! Ez ugyanis BIRTOKSÉRTÉS.

Külön hrsz-szel nem rendelkező építmény közös tulajdon, tehát csak a Tulajdonosi Közösség tagjai lehetnek KIZÁRÓLAGOS HASZNÁLATI JOGGAL rendelkező igénybevevői. Nem tulajdonos -használati jogosult.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!