|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
aa11bb22
2009-04-21 21:52:51
|
185
|
A 200 F2.8 kérdésre egy kis válasz: http://www.bill.lockharts.com/blog/2008/12/31/canon-200mm-f28l-review/ http://emedia.leeward.hawaii.edu/frary/canon_ef200usm.htm Valóban nagyon-nagyon éles képe van és az AF is gyors. Viszonylag könnyű, relative kicsi valamint nem fehér, lehet vele vegyülni. Távolról olcsó obinak is tűnhet... Tettem ide egy 40D-vel és az USMII vel készített képből egy 400x400pixeles darabot. Rawban jobban néz ki, a jpg konverzió kicsit eléletlenítette. Amúgy semmi korrekció, csak vágás. A The Digital Picture oldalon ehhez az obihoz hasonlítanak mindent az élesség tesztben ha jól láttam...
|
|
Előzmény:
 |
MeanBoy
2009-02-01 09:58:00
|
182
|
Na, megborult minden... Kezdek nagyon erősen e felé húzni: Canon 200/F2.8 USM EF-L II Ha esetleg bárkinek van róla tapasztalata, ne habozzon megírni! Nem nehéz, nem feltünő, állítólag élességben ver majdnem mindent és iszonyat gyors az AF. Csak egyet nem értek, miért kerül egyik helyen majdnem 300E-be, máshol meg 'csak' 200E. Én vagyok béna, és ezek nem is ugyanazok? De csak nem...
http://tripont.hu/hu/products/foto/objektivek/fix_gyujtotavolsagu_objektivek/canon_ef_200mm_f2_8l_ii_usm_set
http://www.edigital.hu/Teleobjektiv/Canon_200/F2.8_USM_EF-L_II_objektiv-p18036.html?page=1
http://plaza.velvet.hu/product/digitalis-fenykepezes/fenykepezogep-kiegeszitok/canon-200mm-f-2-8-l-ii-usm-objektiv.html
http://www.fotomarket.hu/product.php?pid=11844&fromcat=108
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|