|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zoszi69
2009-04-20 07:36:30
|
314
|
| UP! |
|
Előzmény:
 |
Zoszi69
2009-04-17 14:34:22
|
313
|
Sziasztok!
OKJ-s fotósiskola (eseményrögzítő és laboráns) !!!!!!!
Békéscsabán a Békéscsabai Központi Szakképző és Kollégium Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Tagiskolája kellő számú jelentkező esetén (minimum 8-10 fő) felnőttképzés keretében (de, ha valaki még nem töltötte be a 21. életévét, akkor akár nappali tagozaton is) érettségizettek részére indít fényképész képzést.
A képzés ideje 2 év, képzés költsége minimum induló létszám esetén max. 200.000 Ft.
Tájékoztatást lehet kérni, és előzetes jelentkezést lehet regisztráltatni Vlcskó Pálnál, telefon: 06/66 444-679.
Bővebben a gyakorlati oktatás tematikája megtekinthető az iskola honlapján: ITT
Nekem csak annyi érdekem fűződik az egészhez, hogy én menni szeretnék, már jelentkeztem is, csak még pár fő hiányzik a létszámból.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|