Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zoszi69 Creative Commons License 2009-04-20 07:36:30 314
UP!
Előzmény:
Zoszi69 Creative Commons License 2009-04-17 14:34:22 313
Sziasztok!

OKJ-s fotósiskola (eseményrögzítő és laboráns) !!!!!!!

Békéscsabán a Békéscsabai Központi Szakképző és Kollégium Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Tagiskolája kellő számú jelentkező esetén (minimum 8-10 fő) felnőttképzés keretében (de, ha valaki még nem töltötte be a 21. életévét, akkor akár nappali tagozaton is) érettségizettek részére indít fényképész képzést.

A képzés ideje 2 év, képzés költsége minimum induló létszám esetén max. 200.000 Ft.

Tájékoztatást lehet kérni, és előzetes jelentkezést lehet regisztráltatni Vlcskó Pálnál, telefon: 06/66 444-679.

Bővebben a gyakorlati oktatás tematikája megtekinthető az iskola honlapján: ITT

Nekem csak annyi érdekem fűződik az egészhez, hogy én menni szeretnék, már jelentkeztem is, csak még pár fő hiányzik a létszámból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!