Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-04-17 09:48:20 1754
Az egyik kolléganőmnek 17 évesen ment el a sziámija, sajnos őt altatni kellet, mert leállt a veséje. Annyira szerette, hogy most egy urnában a hálószobában tartja:-) Perzse van már egy kölyök, de az nem ugyanaz, mint a régi:-)
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-04-17 08:48:39 1752

Gratula a kis aggastyánhoz! A lényeg az egészség:-)))

Remélem mi is megérünk ilyen éltes kort. Ja és gyönyörű!!!!

Előzmény:
teglamiki Creative Commons License 2009-04-16 21:16:49 1749

Sziasztok!

 

Még mindig épen és egészségesen:

 

 

 

 

Jonathan 18 éves és 8 hónapos ...

 

TéglaMiki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!