|
|
|
|
 |
gollam75
2009-04-17 09:48:20
|
1754
|
| Az egyik kolléganőmnek 17 évesen ment el a sziámija, sajnos őt altatni kellet, mert leállt a veséje. Annyira szerette, hogy most egy urnában a hálószobában tartja:-) Perzse van már egy kölyök, de az nem ugyanaz, mint a régi:-) |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-04-17 08:48:39
|
1752
|
Gratula a kis aggastyánhoz! A lényeg az egészség:-)))
Remélem mi is megérünk ilyen éltes kort. Ja és gyönyörű!!!! |
|
Előzmény:
 |
teglamiki
2009-04-16 21:16:49
|
1749
|
Sziasztok!
Még mindig épen és egészségesen:

Jonathan 18 éves és 8 hónapos ...
TéglaMiki |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|