Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2009-04-17 08:19:29 3062
Igen, Foma volt. Olcsó és jó film.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2009-04-17 08:11:12 3060
Egyszer közvetlenül megnéznék majd egy negát, lupéval, persze csak kíváncsiságból, a minőséghez (felbontás stb) nyilván nem fér kétség. Egy színes diát a helyedben mindenképp kipróbálnék, a végeredmény magáért beszél majd. Milyen filmre ment? Sokan használnak Foma síkfilmet, nagyon olcsó anyag.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!