Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-04-17 08:48:39 1752

Gratula a kis aggastyánhoz! A lényeg az egészség:-)))

Remélem mi is megérünk ilyen éltes kort. Ja és gyönyörű!!!!

teca1258 Creative Commons License 2009-04-16 23:42:53 1750

Isten éltesse!

Nála bizony már a hónapokat is ünnepelni kell! Reméljük, még sokáig ünnepeltek.

A hozzászólás:
teglamiki Creative Commons License 2009-04-16 21:16:49 1749

Sziasztok!

 

Még mindig épen és egészségesen:

 

 

 

 

Jonathan 18 éves és 8 hónapos ...

 

TéglaMiki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!