Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-04-11 16:21:27 1748

Egyre többen és többen?:-))) Nagyon szép a Bonnika!

 

Sziámiknál az emberfüggőség nem változik másik macskával (tapasztalat). Alien volt az első  Armand több, mint 8 hónap múlva jött és most 2 ágyban alvós, bújós, ölelkezős sziámim van.Viszont egymással jobban kijönnek, mint  a perzsákkal, mintha tudnák...:-)

gajdan76 Creative Commons License 2009-04-11 12:22:58 1747
Annyira tökéletesen szép!! Tündéri cicus :))) Puszi a füle hegyére :))) Imádnivaló
CyberCat Creative Commons License 2009-04-10 09:08:46 1746
Ez nagyon tündéri! :-)
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-04-09 22:15:54 1744
Bonnie:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!