|
|
|
|
 |
gollam75
2009-04-11 16:21:27
|
1748
|
Egyre többen és többen?:-))) Nagyon szép a Bonnika!
Sziámiknál az emberfüggőség nem változik másik macskával (tapasztalat). Alien volt az első Armand több, mint 8 hónap múlva jött és most 2 ágyban alvós, bújós, ölelkezős sziámim van.Viszont egymással jobban kijönnek, mint a perzsákkal, mintha tudnák...:-) |
|
 |
gajdan76
2009-04-11 12:22:58
|
1747
|
| Annyira tökéletesen szép!! Tündéri cicus :))) Puszi a füle hegyére :))) Imádnivaló |
|
 |
CyberCat
2009-04-10 09:08:46
|
1746
|
| Ez nagyon tündéri! :-) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|