Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-04-09 22:12:05 1743
Biztos fajta függő is a dolog. Prissy teljesen kitulajdonít engem, de én nem bánom. Minden éjjel velünk alszik. Adonis jóval magának valóbb, és ha szeretethiánya van, akkor is csak Áron fiam jó neki.
Kíváncsi vagyok, Bonnie kit választ magának.
A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-04-09 21:42:39 1742
Igen, ez lett volna a második kérdésem:) Gondolatolvasó vagy :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!