|
|
|
|
 |
Ghanima
2009-04-09 17:49:04
|
1208
|
| Mi több: a Szamosnál láttam marcipános Macskanyelvet!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Sisssssssy
2009-04-09 08:56:10
|
1207
|
Csirkemájpörkölt...ez jó.
De én kivagyok. Itt ez a húsvét, és mi megy: nyuszi(elhallás, úgyis!), csibe, tyúk, tojás, bárány.
Mi, macskák ki vagyunk hagyva.
A macskanyelv, az o.k. |
|
Előzmény:
 |
Bűvössárkány
2009-02-27 20:17:59
|
1206
|
Felajánlom akasztóként a farkamat, de ezért a pótszolgáltatásért csirkemájpörköltre nyújtom be az igényt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|