Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-04-09 14:57:56 1739

Én is itt vagyok, csak a téma hevert el v.hol másutt:-( Akkor sztorizgatok: Alien kilóg az udvarra! Rászoktam hagyni pár percre, mert csak pár méterre megy az ajtótól füvet rágni, aztán meg mikor ráeszmél, hogy kint van ordítva rohan be,merthogy ott vannak azok a veszélyes kutyák... Mintha nem ismerné őket:-)

Viszont azon már rajta kaptam, hogy hogyan csinálja: a cérnavékony lábát dugdossa az ajtó résébe és teljes erejéből rángatja...Ha nem csukom rendesen kilincsre akkor az egész banda az udvaron kószál, nagy poén betessékelni 9 maccsot...:-))))

A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-04-08 18:26:24 1738
én szoktam:) de nem történik semmi:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!