|
|
|
|
 |
gollam75
2009-04-09 14:57:56
|
1739
|
Én is itt vagyok, csak a téma hevert el v.hol másutt:-( Akkor sztorizgatok: Alien kilóg az udvarra! Rászoktam hagyni pár percre, mert csak pár méterre megy az ajtótól füvet rágni, aztán meg mikor ráeszmél, hogy kint van ordítva rohan be,merthogy ott vannak azok a veszélyes kutyák... Mintha nem ismerné őket:-)
Viszont azon már rajta kaptam, hogy hogyan csinálja: a cérnavékony lábát dugdossa az ajtó résébe és teljes erejéből rángatja...Ha nem csukom rendesen kilincsre akkor az egész banda az udvaron kószál, nagy poén betessékelni 9 maccsot...:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
csacsi1976
2009-04-08 18:26:24
|
1738
|
| én szoktam:) de nem történik semmi:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|