Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Thomas búvár Creative Commons License 2009-04-08 07:49:44 5042
Na még egyszer.
Előzmény:
evk Creative Commons License 2009-04-06 11:40:09 5038

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Hirtelen felindulásból vettem egy hobbi vízalatti digitális gépet. 1 hetem van, hogy képbe jöjjek, kb. hogy kéne beállítani, hogy a gép tudásához képest legjobb felvételeket tudjam vele készíteni.
Nincs semmi előképzettségem, mondhatni a O-ról indulok.
Vörös tengerben, felszíni búvárkodásnál szeretném használni.

A gép típusa: INTOVA IC 500. A Dechathlon honlapján megtalálhatók a tulajdonságai.

Ha lennétek olyan jók és segítenétek nekem, nagyon örülnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!