|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-07 15:08:41
|
214
|
Figyelj már ide, ha már állandóan beleszólsz a szakmai dolgokba, igazán írhatnál ékezetekkel, úgy nem kellene kibogarászni a mondandód..
A fél fórum felépített max. egy házat és azzal már azt hiszik megvan a tapasztalatuk, úgy, hogy a fél fórumról mondhatjuk semmit nem tud az építőiparról..
Az okoskodókat és, akik tapasztaltnak érzik magukat a mély-magasépítésben, szívesen kiviszem egy építkezésre, ahol eléjük teszek 2 köteg tervdokumentációt-kilehet válogatni belőle mire van szükséged-, kapsz 10 embert, egy határidőt és megadok egy munkafázist aztán vezényeld le... A terveken legtöbben max úgy tudnának elmenni, ha letennék a földre és átmennének rajta
Úgy, hogy hagyjuk már ezt a kinek mi a végzettsége és ki-mit tud..."az egy tehetségkutató műsor"...
Ne akarjátok már bebizonyítani nekem, hogy itt mindenki profi a másik meg nem ért semmihez. Igen én maradok a keményfa nyílászárónál...Te meg maradj az műanyagnál és akinek ez kell élje le benne az életét... |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2009-04-07 14:49:11
|
211
|
OFF De. A lenyeg az _egy_resze_. Egeszen pontosabban ez a szofordulat igy kellene elhangozzon: ELENYESZOEN kis resze (<3% olvashato leggyakrabban). Egyebkent nekem most telt be a pohar. Majd kemenyfa nyilaszaron keresztul lelegezteted a napi 2 mosas parajat??? Megall az eszem. Elarulnad, hogy milyen vegzettseg van konkretan a kezedben, amelyik megszerzesehez ezt pontosan igy tanitottak? Innentol kezdve mar nem csak gyanu, hanem teny, hogy a fel forum nalad tobbet tud szakmailag, fuggetlen attol, hogy kinek van rola papirja es kinek nincs. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-07 14:03:52
|
207
|
| Mire gondolsz?, hogy a tégla falon nem tud a pára egy bizonyos része eltávozni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|