Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-07 15:08:41 214
Figyelj már ide, ha már állandóan beleszólsz a szakmai dolgokba, igazán írhatnál ékezetekkel, úgy nem kellene kibogarászni a mondandód..

A fél fórum felépített max. egy házat és azzal már azt hiszik megvan a tapasztalatuk, úgy, hogy a fél fórumról mondhatjuk semmit nem tud az építőiparról..

Az okoskodókat és, akik tapasztaltnak érzik magukat a mély-magasépítésben, szívesen kiviszem egy építkezésre, ahol eléjük teszek 2 köteg tervdokumentációt-kilehet válogatni belőle mire van szükséged-, kapsz 10 embert, egy határidőt és megadok egy munkafázist aztán vezényeld le...
A terveken legtöbben max úgy tudnának elmenni, ha letennék a földre és átmennének rajta

Úgy, hogy hagyjuk már ezt a kinek mi a végzettsége és ki-mit tud..."az egy tehetségkutató műsor"...

Ne akarjátok már bebizonyítani nekem, hogy itt mindenki profi a másik meg nem ért semmihez.
Igen én maradok a keményfa nyílászárónál...Te meg maradj az műanyagnál és akinek ez kell élje le benne az életét...
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-04-07 14:49:11 211
OFF
De. A lenyeg az _egy_resze_. Egeszen pontosabban ez a szofordulat igy kellene elhangozzon: ELENYESZOEN kis resze (<3% olvashato leggyakrabban).
Egyebkent nekem most telt be a pohar. Majd kemenyfa nyilaszaron keresztul lelegezteted a napi 2 mosas parajat??? Megall az eszem. Elarulnad, hogy milyen vegzettseg van konkretan a kezedben, amelyik megszerzesehez ezt pontosan igy tanitottak?
Innentol kezdve mar nem csak gyanu, hanem teny, hogy a fel forum nalad tobbet tud szakmailag, fuggetlen attol, hogy kinek van rola papirja es kinek nincs.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 14:03:52 207
Mire gondolsz?, hogy a tégla falon nem tud a pára egy bizonyos része eltávozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!