|
|
|
|
 |
Axióma
2009-04-07 14:49:11
|
211
|
OFF De. A lenyeg az _egy_resze_. Egeszen pontosabban ez a szofordulat igy kellene elhangozzon: ELENYESZOEN kis resze (<3% olvashato leggyakrabban). Egyebkent nekem most telt be a pohar. Majd kemenyfa nyilaszaron keresztul lelegezteted a napi 2 mosas parajat??? Megall az eszem. Elarulnad, hogy milyen vegzettseg van konkretan a kezedben, amelyik megszerzesehez ezt pontosan igy tanitottak? Innentol kezdve mar nem csak gyanu, hanem teny, hogy a fel forum nalad tobbet tud szakmailag, fuggetlen attol, hogy kinek van rola papirja es kinek nincs. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-07 14:03:52
|
207
|
| Mire gondolsz?, hogy a tégla falon nem tud a pára egy bizonyos része eltávozni? |
|
Előzmény:
 |
belezne
2009-04-07 13:57:15
|
206
|
Szia! És remélem nem is vagy építész, ha ilyen balgaságokat állítasz, lélegző falat mi is ismerjük ám:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|