Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-07 14:03:52 207
Mire gondolsz?, hogy a tégla falon nem tud a pára egy bizonyos része eltávozni?
A hozzászólás:
belezne Creative Commons License 2009-04-07 13:57:15 206
Szia!
És remélem nem is vagy építész, ha ilyen balgaságokat állítasz, lélegző falat mi is ismerjük ám:)
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 13:22:45 204
Én nem így tudom..annál a bizonyos technológiánál a gyártó sem teszi előfeltételnek a gépi szellőztetést..sőt...
Az, hogy a hagyományos építésű épületek kapnak egy külső hőszigetelést, ma már természetes. Az viszont már nem, hogy egy épületet állandóan szellőztetni kell (akár kézi, akár gépi megoldással)...Akkor ki a környezetszennyező?

A tégla építésű szerkezeten keresztül egy bizonyos mennyiségű pára eltud távozni, az általad említett technológiánál mennyi is?.

Én nem vagyok híve a "jól légzáró" nyílászáróknak, nem is építeném be a saját lakásomba (voltak is vele gondok ezért találtak ki különböző megoldásokat rá (a légzárás miatt).

Ami nekem szimpatikus: hagyományos építési forma+keményfa nyílászárok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!