Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:49:51 202
Szerintem ne vitázzunk a veklán...nekem van egy álláspontom, másoknak erről más a véleménye..én kivárom, a gyártás kezdetét, majd utána bántom vagy dícsérem őket...

szoktál vadászni?..jövőhét szerdára gondolsz húsvét után?
A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2009-04-07 01:35:28 201
"..pedig szoktam vadászni..." ha már ilyen nagy vadász vagy. Tudod-e minek a vadász szezonja kezdődik szerdán?

Egyre jobban az az érzésem, hogy te is úgy állsz most ehhez a VEKLA témához mint az egyszeri autós aki hallja a hírekben, hogy egy ámokfutó szembe megy a forgalommal mire az felkiállt, hogy "mi az hogy egy, mind !"
De tudod mit legyen neked igazad !
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:21:04 199
pff..Mellé-lőttem?..pedig szoktam vadászni...nem baj, remélem, holnap/ma még kisüt a nap..

A fórum reakciója?, mire? az igazságra?, én kötözködöm?.inkább fordítva...persze, ahogy írod is, a fórum összetart és megakarjátok egymást védeni...de, ahogy ez folyik, az nem engem minősít..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!