Keresés

Részletes keresés

Boery Creative Commons License 2009-04-07 01:35:28 201
"..pedig szoktam vadászni..." ha már ilyen nagy vadász vagy. Tudod-e minek a vadász szezonja kezdődik szerdán?

Egyre jobban az az érzésem, hogy te is úgy állsz most ehhez a VEKLA témához mint az egyszeri autós aki hallja a hírekben, hogy egy ámokfutó szembe megy a forgalommal mire az felkiállt, hogy "mi az hogy egy, mind !"
De tudod mit legyen neked igazad !
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:21:04 199
pff..Mellé-lőttem?..pedig szoktam vadászni...nem baj, remélem, holnap/ma még kisüt a nap..

A fórum reakciója?, mire? az igazságra?, én kötözködöm?.inkább fordítva...persze, ahogy írod is, a fórum összetart és megakarjátok egymást védeni...de, ahogy ez folyik, az nem engem minősít..
Előzmény:
Boery Creative Commons License 2009-04-07 01:06:11 198
Ezzel megint mellé lőttél !
Az általad összehangolt támadásnak vélt dolog egy természetes reakció a hozzászólásaidra a fórum részéről.
Mi azért máshol is szoktunk írogatni veled ellentétben - és nem állandóan kötözködni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!