|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-07 01:21:04
|
199
|
pff..Mellé-lőttem?..pedig szoktam vadászni...nem baj, remélem, holnap/ma még kisüt a nap..
A fórum reakciója?, mire? az igazságra?, én kötözködöm?.inkább fordítva...persze, ahogy írod is, a fórum összetart és megakarjátok egymást védeni...de, ahogy ez folyik, az nem engem minősít.. |
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2009-04-07 01:06:11
|
198
|
Ezzel megint mellé lőttél ! Az általad összehangolt támadásnak vélt dolog egy természetes reakció a hozzászólásaidra a fórum részéről. Mi azért máshol is szoktunk írogatni veled ellentétben - és nem állandóan kötözködni. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-07 01:01:52
|
196
|
Ja és nem kellene ennyire feltűnően támadni..:):) és főleg nem azoknak az embereknek, akik egy azon topikokban szoktak beszélgetni...
Picit sem feltűnő, hogy ezektől mindig van 1-1 beszólás..nagyon átlátszó.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|