Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:21:04 199
pff..Mellé-lőttem?..pedig szoktam vadászni...nem baj, remélem, holnap/ma még kisüt a nap..

A fórum reakciója?, mire? az igazságra?, én kötözködöm?.inkább fordítva...persze, ahogy írod is, a fórum összetart és megakarjátok egymást védeni...de, ahogy ez folyik, az nem engem minősít..
A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2009-04-07 01:06:11 198
Ezzel megint mellé lőttél !
Az általad összehangolt támadásnak vélt dolog egy természetes reakció a hozzászólásaidra a fórum részéről.
Mi azért máshol is szoktunk írogatni veled ellentétben - és nem állandóan kötözködni.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:01:52 196
Ja és nem kellene ennyire feltűnően támadni..:):) és főleg nem azoknak az embereknek, akik egy azon topikokban szoktak beszélgetni...

Picit sem feltűnő, hogy ezektől mindig van 1-1 beszólás..nagyon átlátszó....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!