|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-07 01:28:01
|
200
|
| Juj én állandóan mellé lövök?:):)...ahogy írtad, a neten mindenki azt állít, amit akar....ha akarom elhiszem, hogy odamentél, ha akarom nem...., de szerintem nem....az idézeted előzményeit meg olvasd el...ez megint csak téged minősít, ha kicsippentesz egy mondatot és az előzményét nem idézed... |
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2009-04-07 01:02:43
|
197
|
Megint mellé lőttél ! Már előbb írtam a Construmán vettem a fáradtságot és odamentem hozzájuk - az eredményt látsd lentebb. Ez azt hiszem több mint csak felhívni őket. Szakmaiságról: szerintem te kezdtél vagdalkózni vele. Amennyire te itt szakmai voltál eddig annyira én is az voltam csak én nem állítom magamról, hogy szakmabeli lennék. A lenézésről egy idézet tőled: " ..... Olvastam más topikban mivel foglalkozik (legó házak építtetésével, aminek a technológiáját nem akarom minősíteni), ...... "
|
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-07 00:43:17
|
195
|
Sok a mellé-beszéd...vedd a fáradságot, a pénzt és kérdezz tőlük... Nem magyarázkodni kell, azt a legegyszerűbb a net mögé bújva... Egyikőtöknek sincs mersze önmagát felvállalva eléjük állni.. A gyanúd meg téves...
Nincs itt lenézve senki...véleményem, hogy én nem szimpatizálok azzal a technológiával. Engem nem kell megítélni, ennek a topiknak sosem volt köze a szakmához!!!! De milyen szakmai kérdésekről is lehetne itt beszélni pl.veled?
Gyanús, hogy nem a konkurencia hangja hallatszik-e!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|