Keresés

Részletes keresés

Boery Creative Commons License 2009-04-07 01:06:11 198
Ezzel megint mellé lőttél !
Az általad összehangolt támadásnak vélt dolog egy természetes reakció a hozzászólásaidra a fórum részéről.
Mi azért máshol is szoktunk írogatni veled ellentétben - és nem állandóan kötözködni.
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-07 01:01:52 196
Ja és nem kellene ennyire feltűnően támadni..:):) és főleg nem azoknak az embereknek, akik egy azon topikokban szoktak beszélgetni...

Picit sem feltűnő, hogy ezektől mindig van 1-1 beszólás..nagyon átlátszó....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!