|
|
|
|
 |
Ariadne12
2009-04-07 14:06:09
|
208
|
Konkurencia? Miért, a terveknek lehet konkurenciája? Egy terméknek esetleg, na de hát ugye puszta terveknek kérem szépen, nemigen... :P |
|
 |
Boery
2009-04-07 01:02:43
|
197
|
Megint mellé lőttél ! Már előbb írtam a Construmán vettem a fáradtságot és odamentem hozzájuk - az eredményt látsd lentebb. Ez azt hiszem több mint csak felhívni őket. Szakmaiságról: szerintem te kezdtél vagdalkózni vele. Amennyire te itt szakmai voltál eddig annyira én is az voltam csak én nem állítom magamról, hogy szakmabeli lennék. A lenézésről egy idézet tőled: " ..... Olvastam más topikban mivel foglalkozik (legó házak építtetésével, aminek a technológiáját nem akarom minősíteni), ...... "
|
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-07 00:43:17
|
195
|
Sok a mellé-beszéd...vedd a fáradságot, a pénzt és kérdezz tőlük... Nem magyarázkodni kell, azt a legegyszerűbb a net mögé bújva... Egyikőtöknek sincs mersze önmagát felvállalva eléjük állni.. A gyanúd meg téves...
Nincs itt lenézve senki...véleményem, hogy én nem szimpatizálok azzal a technológiával. Engem nem kell megítélni, ennek a topiknak sosem volt köze a szakmához!!!! De milyen szakmai kérdésekről is lehetne itt beszélni pl.veled?
Gyanús, hogy nem a konkurencia hangja hallatszik-e!!!! |
|
Előzmény:
 |
Boery
2009-04-06 23:55:46
|
194
|
"És akkor beszéltem a Veklásokkal:
Soós Zoltán a feltaláló fiával beszéltem. Engedelmével kértem, hogy az elérhetőségét ide beírhassam: 06-70/431-8102.
Semmi probléma a fogadtatással, nem tudom miért írnak olyat egyesek, hogy ez nem így van.
Elmondta, hogy bárki felhívhatja, szívesen fogadja a hívásokat.
Szóval kíváncsi leszek, innen hány ember fogja megkeresni.
Kíváncsian várom azon emberek hozzászólását, akik veszik a fáradságot és nem sajnálva 200-300ft-ot megteszik és felhívják, a-helyett, hogy bántják és rágalmazzák őket.
Itt a lehetőség, éljen vele minden érdeklődő."
Azt azért elfelejtetted velünk megosztani, hogy a kérdésekre milyen választ kaptál.
Mert a hivatkozott személy telefonszámát bárki megtalálhatta a VEKLA honlapján. Élek a gyanúval, hogy te esetleg éppen ő vagy. Még egy dolog bárki szakmaiságáról: a neten bárki lehet bármi - állíthatnám én is magamról, hogy mondjuk egyetemi professzor vagyok ( nem vagyok az ). Itt az alapján lehet valakit megítélni amiket beír, hozzászól. Tőled még nem sok szakmai beírást láttunk. Az EPS zsaluból épített házakról: előljáróban csak annyit, hogy én nem laknék valószínűleg ilyen házban, de nem nézem le azokat akik ilyet építenek maguknak. Neves építészek állnak a technológia mellé - nem minősíteném őket le emiatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|