Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-07 00:43:17 195
Sok a mellé-beszéd...vedd a fáradságot, a pénzt és kérdezz tőlük...
Nem magyarázkodni kell, azt a legegyszerűbb a net mögé bújva...
Egyikőtöknek sincs mersze önmagát felvállalva eléjük állni..
A gyanúd meg téves...

Nincs itt lenézve senki...véleményem, hogy én nem szimpatizálok azzal a technológiával.
Engem nem kell megítélni, ennek a topiknak sosem volt köze a szakmához!!!!
De milyen szakmai kérdésekről is lehetne itt beszélni pl.veled?

Gyanús, hogy nem a konkurencia hangja hallatszik-e!!!!
A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2009-04-06 23:55:46 194
"És akkor beszéltem a Veklásokkal:


Soós Zoltán a feltaláló fiával beszéltem. Engedelmével kértem, hogy az elérhetőségét ide beírhassam: 06-70/431-8102.

Semmi probléma a fogadtatással, nem tudom miért írnak olyat egyesek, hogy ez nem így van.

Elmondta, hogy bárki felhívhatja, szívesen fogadja a hívásokat.

Szóval kíváncsi leszek, innen hány ember fogja megkeresni.

Kíváncsian várom azon emberek hozzászólását, akik veszik a fáradságot és nem sajnálva 200-300ft-ot megteszik és felhívják, a-helyett, hogy bántják és rágalmazzák őket.

Itt a lehetőség, éljen vele minden érdeklődő.
"

Azt azért elfelejtetted velünk megosztani, hogy a kérdésekre milyen választ kaptál.

Mert a hivatkozott személy telefonszámát bárki megtalálhatta a VEKLA honlapján.
Élek a gyanúval, hogy te esetleg éppen ő vagy.
Még egy dolog bárki szakmaiságáról: a neten bárki lehet bármi - állíthatnám én is magamról, hogy mondjuk egyetemi professzor vagyok ( nem vagyok az ).
Itt az alapján lehet valakit megítélni amiket beír, hozzászól. Tőled még nem sok szakmai beírást láttunk.
Az EPS zsaluból épített házakról: előljáróban csak annyit, hogy én nem laknék valószínűleg ilyen házban, de nem nézem le azokat akik ilyet építenek maguknak.
Neves építészek állnak a technológia mellé - nem minősíteném őket le emiatt.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-06 15:02:26 179
Akkor lépésről lépésre:

1.: így van az ön anyagi helyzete senkire nem tartozik, mégis vájkál máséba?..
2.: Létezik, az, hogy nincs meg a nagyüzemi gyártás feltétele, nem azonos a nem létezéssel.
3.:A cikkekben mindenhol tervekről beszélnek..sehol nincs konkrét időpont feltüntetve, hogy egy magán felhasználó mikortól tud terméket vásárolni.
4.:Butaság 1-2 évvel előtte informálódni (a piac addig 180 fokos fordulatot vehet, tehát akkor érdemes ezzel foglalkoznia, ha már aktuális)
5.:A szakmai részére írtam, ugyanis ön egyértelműen kijelentette, hogy semmi közük az építőiparra.
6.:Megint olyat állít, melyről csak feltételezget..
7.:Igen reklámozhat, azt csinál amihez kedve van, és amit a pénztárcája megenged..ezzel semmilyen bűncselekményt nem követ el addig, amíg másokat nem károsít meg.Tudtommal senkit nem károsítottak vagy ön tud ilyenről?önt érte valamilyen anyagi kár?
8.:jól teszi..építkezzen valami hasznosabb, egészségre nem káros építőanyagból.
9.:Helyes, szerintem nincs miről beszélgetnünk.


Axióma:

Tévedsz..Nem kapható termékre nem létezik fogyasztó.
A potenciális vevő pedig pont azt jelenti, hogy valaki valóban vevő és nem érdeklődő.


És akkor beszéltem a Veklásokkal:


Soós Zoltán a feltaláló fiával beszéltem. Engedelmével kértem, hogy az elérhetőségét ide beírhassam: 06-70/431-8102.

Semmi probléma a fogadtatással, nem tudom miért írnak olyat egyesek, hogy ez nem így van.

Elmondta, hogy bárki felhívhatja, szívesen fogadja a hívásokat.

Szóval kíváncsi leszek, innen hány ember fogja megkeresni.

Kíváncsian várom azon emberek hozzászólását, akik veszik a fáradságot és nem sajnálva 200-300ft-ot megteszik és felhívják, a-helyett, hogy bántják és rágalmazzák őket.

Itt a lehetőség, éljen vele minden érdeklődő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!