Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2009-04-07 07:26:06 203
OFF 1. a szellozteto rendszernel jobban nem tudsz szelloztetni, ez minden jol szigetelt (pontosabban jol legzaro) haznal ma mar gyakorlatilag elofeltetel 2. jol ertem, te az EPS-be csomagolt teglahazat se fogadod el? Maradsz max. 0,44-nel? Kornyezetszennyezo...
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-06 23:50:11 193
Ja-Ja...ha te mondod biztos úgy van...de én inkább szeretem magam eldönteni, hogy mikor szellőztetek és mikor nem..., na és jobban érzem magam egy általam--és sok építész által is-- egészségesnek vélt környezetben..
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2009-04-06 23:21:09 192
Egyreszt nagyon OFF. Masreszt rengeteg elonye is van, nem csak hatranya a habhaznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!