Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-06 23:50:11 193
Ja-Ja...ha te mondod biztos úgy van...de én inkább szeretem magam eldönteni, hogy mikor szellőztetek és mikor nem..., na és jobban érzem magam egy általam--és sok építész által is-- egészségesnek vélt környezetben..
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-04-06 23:21:09 192
Egyreszt nagyon OFF. Masreszt rengeteg elonye is van, nem csak hatranya a habhaznak.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-06 21:38:28 191
Nem hinném, hogy nem jól értelmezem a mondandód..

Az, hogy milyen technológiával épített házban laksz, a saját döntésed..
Én saját részre más technológiát tartok jobbnak és előnyösebbnek.
(Nem nézve egy bizonyos többletköltséget)
Abból is építkeztem ezelőtt 12 évvel.
-akkor a 38 N+F-re esett a választás-

Gondolom abban egyetértünk, hogy több hasonló technológia létezik a mai hazai építőipari piacon, melyekre a legjellemzőbb az, hogy tekinthetjük őket klónozott technológiáknak a saját maguk előnyével és sajnos hátrányával.

Itt megjegyzem ezeket a technológiákat nem akarom minősíteni, ezért nem írok róluk sem jót, sem rosszat.
Viszont abban biztos vagyok, hogy te pontosan tudod, mik az elsődleges problémái.

Abban nagy mértékben tévedsz, ha azt gondolod, hogy nálam az a szempont, hogy szart adjak el, mivel nem foglalkozom ingatlan értékesítéssel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!