|
|
|
|
 |
Akinom89
2009-04-26 23:31:14
|
50
|
Nem, mert a piercing után begyógyul a luk, nem olyan, mint egy fülbevaló, mert a szúrás nem olyan szövetkárosító... Pl: az összes ismerősöm piercing (szúrták mindnek) helye begyógyult nyomtalanul(orr, köldök, mell,ajak), de a fülbevalók helye, ami a cimpában van(lőtték), még nekem is megmaradt, pedig kb. 5-6 éve volt benne utoljára fülbevaló... Szóval, az ismerőseim nem tudták a piercingeket vissza tenni, mert nem volt hova, én meg vissza tudtam tenni, mert volt hova... |
|
A hozzászólás:
 |
minipocok
2009-04-06 22:00:31
|
49
|
Hali! Nekem kb 3 hete van orr pc-m,és nekem lőtték...Hiába írják hogy az később majd ott marad a lyuk,de a pc-nek nem az a lényege?Nekem mikor lőtték, nem fájt,hanem zsibbadt,pedig nem kaptam érzéstelenítőt,és lővés után egy héttel már ki is cserélhetem,szal aki "maradandó" orrpc-t szeretne annak csak ajánlani tudom a lövést... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|