Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-06 20:08:29 188
Ha értenél hozzá akkor a legóház is úgy épül mint a többi csak a falazat a különbség.
Építettem téglából , ytongból, fából is és 2 házat felújítottam .
A tervezéstől a kulcsrakész állapotig mindent én csinálok.
Nem suliban tanultam meg de ez lényegtelen mert van olyan ember akinek mindenféle papírja van és nem ért semmihez csak jön a süket dumával itt a fórumon és bizonygatja ,hogy milyen fasza szakember.
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-06 19:51:58 187
A Topik nem rólad és nem rólam szól..ahogy arról sem, hogy ki-kinek segít vagy éppen nem.

Az, hogy értek-e az építőiparhoz?..nem..csak te értesz??...:):)..és még te el is hiszed magadról, hogy értesz hozzá????
Az hozzáértés, hogy felépítettél pár x technológiával készült házat?...végül kiderül, hogy még jogosultsági vizsgád is van..:D

Ezt elmondhatnád az Építész Kamarában, hogy te szakembernek érzed magad, mert felépítettél pár legó-házikót...Jót röhögnének rajtad..

Ismétlem önmagam:

"A DUMA az áskálódás, alattomos módon, névtelenül megy, de hogy felvegyék a kapcsolatot arra már senkinek nincs vér a pucájában.

Felkell hívni őket, bemutatkozni, hogy ez és ez vagyok erről a fórumról, ezzel a nickkel.

Ja értem ez már így ebben a formában nem megy a saját nevét/telefonszámát már senki nem meri felvállalni előttük...KORREKT EMBERSÉGRE VALL!!!!"


Nem fantáziálni kell, és különböző állításokkal áskálódni a másik háta mögött.


Őszintén szembe kell állni azzal, akit kritizálok.

Itt a lehetőség, miért nem éltek vele?..többek között te is...


Aztán tényekkel lehet hozzászólni....

Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-06 19:35:55 185
Rólam lehet tudni mit csinálok, rólad semmit.
Még az sem igazolódott ,hogy te értesz az építőiparhoz.
Aki így áll hozzá és ilyeneket ír mint az fabatkát sem ért hozzá csak azt hiszi.
Én sok embernek segítettem már itt a fórumon veled ellentétben.
Szerintem ezzel le is zárhatom ezt az értelmetlen beszélgetést egy értelmetlen emberrel.
"Páran, állandóan ugyanazt fújjátok..."
Ebben az egyik te vagy és ha nem hiszed akkor olvasd el a hsz-eid.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!