|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-06 19:35:55
|
185
|
Rólam lehet tudni mit csinálok, rólad semmit. Még az sem igazolódott ,hogy te értesz az építőiparhoz. Aki így áll hozzá és ilyeneket ír mint az fabatkát sem ért hozzá csak azt hiszi. Én sok embernek segítettem már itt a fórumon veled ellentétben. Szerintem ezzel le is zárhatom ezt az értelmetlen beszélgetést egy értelmetlen emberrel. "Páran, állandóan ugyanazt fújjátok..." Ebben az egyik te vagy és ha nem hiszed akkor olvasd el a hsz-eid. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-06 19:21:23
|
184
|
Nem kell a sükedt szöveg...A mai nap is kiderült mennyire hiteltérdemlő az okoskodók és nem utolsó sorban a szakzsenik hozzászólása...
Páran, állandóan ugyanazt fújjátok...
A DUMA az áskálódás, alattomos módon, névtelenül megy, de hogy felvegyék a kapcsolatot arra már senkinek nincs vér a pucájában.
Felkell hívni őket, bemutatkozni, hogy ez és ez vagyok erről a fórumról, ezzel a nickkel.
Ja értem ez már így ebben a formában nem megy a saját nevét/telefonszámát már senki nem meri felvállalni előttük...KORREKT EMBERSÉGRE VALL!!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|