Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-06 15:02:26 179
Akkor lépésről lépésre:

1.: így van az ön anyagi helyzete senkire nem tartozik, mégis vájkál máséba?..
2.: Létezik, az, hogy nincs meg a nagyüzemi gyártás feltétele, nem azonos a nem létezéssel.
3.:A cikkekben mindenhol tervekről beszélnek..sehol nincs konkrét időpont feltüntetve, hogy egy magán felhasználó mikortól tud terméket vásárolni.
4.:Butaság 1-2 évvel előtte informálódni (a piac addig 180 fokos fordulatot vehet, tehát akkor érdemes ezzel foglalkoznia, ha már aktuális)
5.:A szakmai részére írtam, ugyanis ön egyértelműen kijelentette, hogy semmi közük az építőiparra.
6.:Megint olyat állít, melyről csak feltételezget..
7.:Igen reklámozhat, azt csinál amihez kedve van, és amit a pénztárcája megenged..ezzel semmilyen bűncselekményt nem követ el addig, amíg másokat nem károsít meg.Tudtommal senkit nem károsítottak vagy ön tud ilyenről?önt érte valamilyen anyagi kár?
8.:jól teszi..építkezzen valami hasznosabb, egészségre nem káros építőanyagból.
9.:Helyes, szerintem nincs miről beszélgetnünk.


Axióma:

Tévedsz..Nem kapható termékre nem létezik fogyasztó.
A potenciális vevő pedig pont azt jelenti, hogy valaki valóban vevő és nem érdeklődő.


És akkor beszéltem a Veklásokkal:


Soós Zoltán a feltaláló fiával beszéltem. Engedelmével kértem, hogy az elérhetőségét ide beírhassam: 06-70/431-8102.

Semmi probléma a fogadtatással, nem tudom miért írnak olyat egyesek, hogy ez nem így van.

Elmondta, hogy bárki felhívhatja, szívesen fogadja a hívásokat.

Szóval kíváncsi leszek, innen hány ember fogja megkeresni.

Kíváncsian várom azon emberek hozzászólását, akik veszik a fáradságot és nem sajnálva 200-300ft-ot megteszik és felhívják, a-helyett, hogy bántják és rágalmazzák őket.

Itt a lehetőség, éljen vele minden érdeklődő.

A hozzászólás:
hudinii Creative Commons License 2009-04-06 14:16:54 176

Tisztelt ati975!

 

Ezért írtam, hogy jaj, jaj... borzalmas a stílusa. :( Ön személyekedik, Ön hagoztatja a rágalmazást...

 

1. Az én anyagi helyzetem, és építkezési szándékom, azt hiszem sem Önre, sem másra nem tartozik. Én tanultam és dolgoztam érte eleget, hogy közel 40 évesen egy ház építkezésébe fogjak. Arról, hogy a nagy magyar átlag hogyan él, nem én tehetek, becsületesen, alkalmazottként dolgozok az iskoláim elvégzése óta, rendesen fizetem az adómat, járulékaimat...

 

2. Továbbra is azt mondom, hogy a VEKLA az én olvasatomban nem létező dolog. Nem tudom sehol megtekinteni - hiszen nem gyártják, nem olvashatok róla tapasztalatokat - hiszen még a mintaház is rejtélyes helyen tartózkodik.

 

3. Megvalósulás...

http://www.zoldtech.hu/cikkek/20090317-Vekla - "2009 második felétől kerülhet le a nagyüzemi gyártósorokról"

http://baubid.hu/baubid/portal/iodisp?nev=aprilistol_indulhatnak_az_elso_veklaberuhazasok - "a minta- és kutatóüzem szolgálja majd ki építőanyaggal azokat a referenciaprojekteket is (pl.: családi házak építését), amelyek tavasszal indulnak el"

Én oktondi, feltételeztem, ha már áprilistól "mintaházat" tudnak építeni, valamint az év második felétől beindul a gyártás, akkor valami konkrétabbat is meg lehet tudni a dologról.

 

4. Én szeretek időben és megfontoltan cselekedni. Ha az ember "élete munkájából" fel kívánja építettni az ÉLETE HÁZÁT, akkor nem tudom miért gond, ha már akár 1-2 évvel korábban érdeklődik a lehetőségekről???

 

5. Én ellenben Önnel, nem rágalmazok. Nekem nem kell hinnie, nem akarok én meggyőzni senki Önnel ellentétben. Az adatokat, amiket felsoroltam nyilvánosan megtekintheti bárki bármikor, mi ebben a rágalmazás?! Vagy szívesen jelentené fel az APEH-et a "fekete listája" miatt rágalmazásért?

 

6. Lehet, hogy én túl bizalmatlan vagyok, de köszönöm szépen, nekem ennyi is elég. Nem az a baj, hogy máshoz értő (?!) cégtulajdonosok is szerepelnek a körben, hanem az, hogy ha már a saját szakmájában is csak becsődőlt cégeket tud felmutatni, akkor mi lesz ezzel az építőanyagot forgalmazó céggel?! Engedje meg, hogy ezt én magam döntsem el, hogy kiben bízok meg, és kiben nem!

 

7. Ma ezek szerint Magyarországon bármit lehet reklámozni? Nem baj, hogy anyagi valójában nem létezik? Adott egy jó ötletet! Holnap elkezdem reklámozni az eperízű, csörgő és világító "hasznos" gyermekcumit! Hátha lesz rá jó sok megrendelésem, aztán majd ha úgy látom, elkezdem szabadalmaztatni, engedélyeztetni.... Ugye milyen jó ötlet! :):):)

 

8. Ha 1-2 év múlva lesz VEKLA, ezek után semmiféleképpen nem fog eszembe jutni, hogy ebből építkezzek. Szerintem a cég kellően elrontja magának a maga hitelét...

 

9. Ezennel befejezem Önnel a magasröptű csevejt, mert az Ön stílusa, valamint elég korlátolt szemlélete nem alkalmas az eszmecserére.

Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-06 13:48:51 174
T.hudinii

Az, hogy építkezés előtt állsz szép dolog..sokan ebben az országban jelenleg képtelenek építkezni (anyagi gondjaik miatt)...

Viszont az, hogy a vekla nem létező dolog, gondolom te sem mondod komolyan.
Az, hogy nincs kereskedelmi forgalomban, az még nem azt jelenti, hogy nem létezik. (ÉMI-nél mit vizsgálnak?).

Egyetlen egy médiában nem láttam, ahol azt nyilatkozták volna, hogy x termék y helyen kapható...

Mit is nyilatkoztak: Jelenleg azon fáradoznak, hogy a találmányuk magyar kézben maradjon és idehaza valósuljon meg a gyártás, és ne egy külföldivel keljen közösködniük...linkelj már be nekem egy oldalt, ahol nem ezt mondták....

Ha 1-2 év múlva akarsz építkezni, akkor hová ez a nagy sietség...1-2 év alatt akkorát fordulhat a világ,hogy nem, hogy építkezni nem lesz kedved, de még élni sem...és 1-2 év múlva szerinted egy beruházás költsége annyi lesz, mint most?akkor miről beszélünk...Ha kapható lesz a vekla, nem elég, akkor neked elgondolkoznod azon, hogy az megfelel neked vagy sem?


ÉS AMIT MEGKELL CÁFOLNOM: Az nem igaz, hogy semmi közük az építőiparhoz, nem egy Építész kollégám ismer a csapatból több tagot, akikkel régebbi beruházásokon dolgoztak.
Én személyesen nem ismerem őket, de nem haragszol meg, én jobban hiszek a kollégáimnak mint neked, egy vadidegen embernek. Szóval alaptalanul ne rágalmazz meg senkit.

Az, hogy társként esetleg nem szakmabeliek is vannak a csapatban az miért is baj?

Nem mondod komolyan, hogy ez jelent valamit...Tudod te hány olyan vállalkozás létezik nem csak mo-on, hanem szerte a világon, ahol egy cégben olyan társ is van, akinek a cég profiljától eltérő a végzettsége, előtte (vagy akár közben) mással is foglalkozott, stb...Én mint építész társként magam mellé vehetek, akár egy kőművest is nem gondolod?..

Fogyasztó megtévesztése: Miről beszélsz???..te miért vagy fogyasztó, itt senki nem lehet fogyasztó, hiszen olyan dologra vonatkoztatod, ami még nem kapható...

Az a fogyasztó, aki már megvásárolta azt a terméket....szóval gondolkozz el picit mit is írsz le....

Menj be a fogyasztóvédelmi Hivatalba és kérdezd meg...elhajtanak a fenébe...


Szóval neked is azt mondom, várd ki a végét, amikor kapható lesz (vagy ha nincs türelmed építkezhetsz más anyagból, van számtalan lehetőséged).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!