Keresés

Részletes keresés

Véregér Creative Commons License 2009-04-06 18:57:04 58
Van néhány patkányos/rágcsálós fórum, ahol meghirdetheted(az indexesek kihaltak):

http://rodentologia.hu/
http://ratmania.hu/phpbb3/
http://www.kisragcsalo.fw.hu/

Pár állatorvos megengedi, hogy ilyen hirdetést kirakj a váróterembe.
Ha pedig nem találsz gazdát, akkor keress egy állatmenhelyt. Konkrétan kisállatokkal tudtommal egy se foglalkozik, de van belőle egy tucat Pesten és környékén, valahova biztosan befogadják. http://allatmenhely.lap.hu/
A hozzászólás:
csen Creative Commons License 2009-04-06 10:25:37 57
Sejtem,de én nem szeretném megtartani ,különböző okokból. Mi is csak találtuk és nem akartuk magára hagyni. Addig etetem míg nem lesz gazdája. Van ötleted,hogy Pesten hova vigyem?
Előzmény:
Véregér Creative Commons License 2009-04-05 21:45:46 56
Az állatkert nem menhely! Naponta rengeteg fehér patkányt etetnek meg az állatokkal, szerinted nevelgetnék a tiédet? Ha már le akarod passzolni, akkor olyan helyre vidd, ahol ezzel foglalkoznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!