|
|
|
|
 |
Véregér
2009-04-06 18:57:04
|
58
|
Van néhány patkányos/rágcsálós fórum, ahol meghirdetheted(az indexesek kihaltak):
http://rodentologia.hu/ http://ratmania.hu/phpbb3/ http://www.kisragcsalo.fw.hu/
Pár állatorvos megengedi, hogy ilyen hirdetést kirakj a váróterembe. Ha pedig nem találsz gazdát, akkor keress egy állatmenhelyt. Konkrétan kisállatokkal tudtommal egy se foglalkozik, de van belőle egy tucat Pesten és környékén, valahova biztosan befogadják. http://allatmenhely.lap.hu/ |
|
A hozzászólás:
 |
csen
2009-04-06 10:25:37
|
57
|
| Sejtem,de én nem szeretném megtartani ,különböző okokból. Mi is csak találtuk és nem akartuk magára hagyni. Addig etetem míg nem lesz gazdája. Van ötleted,hogy Pesten hova vigyem? |
|
Előzmény:
 |
Véregér
2009-04-05 21:45:46
|
56
|
| Az állatkert nem menhely! Naponta rengeteg fehér patkányt etetnek meg az állatokkal, szerinted nevelgetnék a tiédet? Ha már le akarod passzolni, akkor olyan helyre vidd, ahol ezzel foglalkoznak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|