|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-05 23:46:29
|
168
|
Picit vissza kellene olvasnod...milyen stílust megengedett magának velem szemben...olvass vissza...
Ezt a haverjaimnak nem engedem meg, nem, hogy egy idegennek...ha én valakivel normális hangnemben kommunikálok, azt várom a másiktól is... aki meg elkezd lekezelő stílust felvenni, nehogy már tűrjem... |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2009-04-05 23:38:24
|
167
|
| Na de nem o hivatkozott arra, hogy egy resze kerdezes, hanem en! Na meg nala azt se tudod, hogy hany ev alatt jott ossze, csak en mondtam hogy 4 ev. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-05 23:27:22
|
166
|
| mind1...értse magára...(és biztos azért cikiztelek, mert te is azt tetted).. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|