Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2009-04-05 23:23:51 165
Te, nem baj, hogy engem es nem r0226-t cikiztel a hsz-ok szamaval?
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-05 23:15:20 164
Ne akarja már nekem bemagyarázni egy ilyen fórumlakó, mint te is, hogy mi a bennmaradó zsalu/zsaluelem, mert nem mindegy, hogy zsalu, zsaluelem vagy éppen egy hőszigetelő elem tölti-e be a bennmaradó zsalu szerepét.., és még sorolhatnám...

Az a szánalmas, amit te is művelsz, hogy belekontárkodsz olyanba, amihez nem értesz, egyetlen egy szakmai hozzászólásod nem látom, csupán offolsz, megpróbálod ellehetetleníteni a másikat.
Előbb felvállalnád legalább az e-mail címed, és ezt tennéd magad minimálisan felvállalva...

A VEKLA topik erre jött létre???szórakozni és gúnyolódni???

És még te magyarázod, hogy nem vagy fórumlakó 4800 hozzászólással?beakartad tegnap is magyarázni, hogy azért ennyi, mert szoktál kérdezni is más fórumokon...ennyi hozzászólást egy normális ember 2 élet alatt nem ír..

De nem is lenne ezzel baj--annyit írsz és oda, amennyi jól esik--, ha nem próbálnád kicikizni a másikat--ok nélkül--..tegnap még ezt tűrtem is, mert vagyok annyira intelligens...de innentől kezdve amilyen stílust veszel fel, olyat kapsz vissza...szóval keress öregem magadnak másik játszó-partnert, illetve azzal is szórakozhatsz, aki veled egyidős....vagy mondj valami értelmeset...

Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-05 23:01:07 163
Te mint rendszergazda mit értesz az építkezéshez? Azt sem tudod mi a bentmaradó zsaluelem?
Így gondolom ezeket magadról írtad.
A szövegeden lehet röhögni de a szerinted vicces írásaid szánalmasak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!