|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-05 23:01:07
|
163
|
Te mint rendszergazda mit értesz az építkezéshez? Azt sem tudod mi a bentmaradó zsaluelem? Így gondolom ezeket magadról írtad. A szövegeden lehet röhögni de a szerinted vicces írásaid szánalmasak. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-05 22:42:24
|
162
|
Minden okoskodó elmehet a sunyiba (akinek nem inge nem veszi..), ezek a szakma szégyenei( ha azok egyáltalán)...olyan buták az építőiparhoz, hogy az a szomszédjának is fáj...egyesek arcoskodnak, megjátszák a menőt, a hozzáértőt... Ezeknek ajánlom a saját rokonjai sértegetését....
Igaz 22h múlt...hazatérnek a gyárból...loooool |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|