Keresés

Részletes keresés

csen Creative Commons License 2009-04-06 10:25:37 57
Sejtem,de én nem szeretném megtartani ,különböző okokból. Mi is csak találtuk és nem akartuk magára hagyni. Addig etetem míg nem lesz gazdája. Van ötleted,hogy Pesten hova vigyem?
A hozzászólás:
Véregér Creative Commons License 2009-04-05 21:45:46 56
Az állatkert nem menhely! Naponta rengeteg fehér patkányt etetnek meg az állatokkal, szerinted nevelgetnék a tiédet? Ha már le akarod passzolni, akkor olyan helyre vidd, ahol ezzel foglalkoznak.
Előzmény:
csen Creative Commons License 2009-04-04 20:14:19 55
Sziasztok
Egy szelíd,fehér albínó patkány keresi új gazdáját Budapesten. Sűrgős lenne. Persze nem kérek érte semmit.
Ha napokon belül nem találok gazdát neki, akkor elviszem az Állatkertbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!