Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-04-05 21:13:14 68

Én idén nem mentem ki. Tavaly megfogadtam, hogy az volt az utolsó. -igaz, az elmúlt öt évben mindíg megfogadtam, hogy az volt az utolsó, de idén végre betartottam.

 

Szerintem látványosan épül le a kiállítás.

Gyakorlatilag minden évben szinte ugyanazok a kiállítók vannak, és azok is egyre jobban fogynak.

 

 

 

 

Előzmény:
jamigyuszi Creative Commons License 2009-04-05 21:05:44 67
Sziasztok,

mi kiállítottunk a Construmán és mondhatom, hogy többen voltak mint tavaly.
Szerintem most jobban megszervezték az egészet. Öt éve járok ki a céggel és most tényleg jó volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!